Gaziantep ALMANCA KURSU

Gaziantep ALMANCA KURSU

Avrupa’da en çok konuşulan dil olan Almanca ; aynı zamanda Polonya , Çek Cumhuriyeti , Macaristan , Romanya , Rusya , Belçika ve Lüksemburg’ta yaygın olarak yaklaşık 100 milyon Avrupalı ile iletişim kurmanızı sağlar. Ayrıca Almanya’da hayatını idame ettiren 3,5 milyon Türk vatandaşı da bu dil sayesinde hem Almanya’nın yerli halkı ile iletişim kurabilmekte hem de günlük yaşantılarında öğrenilen bu dil aracılığıyla işlerini kolaylaştırabilmektedirler.

Gaziantep ALMANCA KURSU

NEDEN ALMANCA ?
Avrupa’da en çok konuşulan dil olan Almanca ; aynı zamanda Polonya , Çek Cumhuriyeti , Macaristan , Romanya , Rusya , Belçika ve Lüksemburg’ta yaygın olarak yaklaşık 100 milyon Avrupalı ile iletişim kurmanızı sağlar. Ayrıca Almanya’da hayatını idame ettiren 3,5 milyon Türk vatandaşı da bu dil sayesinde hem Almanya’nın yerli halkı ile iletişim kurabilmekte hem de günlük yaşantılarında öğrenilen bu dil aracılığıyla işlerini kolaylaştırabilmektedirler. Almanya hükümeti orada yaşayacak olan yabancı uyruklu kişilerin de en az A1 seviyesinde Almanca dil bilgisine sahip olması gerektiğini zorunlu kılmaktadır

Almanca eğitimi kurumumuzda alanında uzmanlaşmış Almanca öğretmenleri tarafından yabancı dil öğretim yöntem ve tekniklerine bağlı olarak dört aşamada verilmektedir. Bu aşamalar bir dilin sadece gramer kurallarını değil aynı zamanda gündelik hayatta kullanılabilirlik açısından anlaşılması, konuşulması, yazılması ve duyulması ihtiyacını da karşılayacak şekilde öğretilmesini öngören bir sistemden oluşturulmuştur.

Almanca ders programımız çerçevesinde okuma, konuşma, yazma ve dinleme dersleri ayrı ayrı işlenmektedir ve bol bol uygulama etkinlikleri yapılarak konular ve dil eğitimi pekiştirilmektedir.

Deneme sınavı model örneği sitemizin testler kısmında mevcuttur.

Kurumsal Dil Eğitimi
Global ekonominin hakim olduğu günümüzde rekabet eden kuruluşlar arasında yerinizi alabilmeniz için, kurumunuzun sahip olduğu bilgi ve tecrübenin, çalışanlarınız ve müşterileriniz arasında en yüksek hızda paylaşılabilmesi gerekmektedir.

Bugüne kadar şirketinize özgü bilgi ve tecrübe dünyasını oluşturmak için kayda değer yatırımlar yaptınız. Gazikent Eğitim Kurumları olarak öncelikli hedefimiz, yaptığınız tüm yatırımların sonuca ulaşmasında önemli bir yer tutan yabancı dil ve iletişim becerilerini, eğitim kurumumuzun bilgi altyapısındaki tüm verileri işlevsel olarak kullanabilecek seviyede çalışanlarınıza kazandırmaktır.

Yabancı dil eğitiminde deneyimli ve uzman bir kadro tarafından oluşturulmuş kapsamlı ve sürekli yenilenen eğitim içeriği ve hedeflerinize yönelik size özel olarak oluşturulan yabancı dil öğrenme ortamı kurumumuzda titizlikle sağlanmaktadır.

 

KURS GÜNLERİ VE SAATLERİ

HAFTA İÇİ     AKŞAM :      Pazartesi -Çarşamba      18.00 – 21.00
HAFTA SONU AKŞAM :      Cumartesi – Pazar          18.00 – 21.00

Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

Gaziantep ALMANCA KURSU

Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

Gaziantep ALMANCA KURSU Dökümanları


Ücretsiz çevrimiçi Kayıt Olun

Şimdi kayıt Ol!

Kayıt Bilgileri

Copyright ©2019 Özel Gazikent Eğitim Kursları. Tüm Hakları Saklıdır.