YKS Kursu

yks2018-1_72b95ec38c28df39b219d88516dbc962

GAZİKENT YKS KURSU

YKS Sınavlarına Bizimle Hazırlanın. Alanında Tecrübeli ve Uzman Kadrosuyla Başarıyı Bizimle Yakalayın.
YKS SINAVI NEDİR?
YGS-LYS sınav sistemi yerine gelen YKS sınavı TYT ve AYT olmak üzere iki oturumdan oluşmaktadır. TYT sınavın ilk oturumudur. 135 dakika sürecek olan sınav; 40 Türkçe, 20 Sosyal Bilimler, 40 Temel Matematik ve 20 Fen Bilimleri olmak üzere toplam 120 sorudan oluşmaktadır. İkinci oturum olan AYT sınavı ise 180 dakika olup sınavda, Türk Dili ve Edebiyatı-Sosyal Bilimler-1 Testinde 40, Sosyal Bilimler-2 Testinde 40, Matematik Testinde 40 ve Fen Bilimleri Testinde 40 olmak üzere toplam 160 soru sorulacaktır.
Gazikent Eğitim Kurumlarında, 11. ve 12. Sınıflara veya mezunlara yönelik YKS sınavına hazırlık kursu düzenlenmektedir.
Kurumumuzda alanında uzman öğretmen kadromuz, öğrencilerimizi bu sınava en iyi şekilde hazırlamakta, ders haricinde yaptıkları birebir etüt ve soru çözümleriyle onları sınava hazırlık süreci boyunca her anlamda desteklemektedir.
Ayrıca rehber öğretmenleri, uzman psikoloğumuz ve aile sıcaklığı veren idaresiyle öğrencilere sağlıklı bir ortamda çalışma olanağı sağlamaktadır. Öğrenciler bir taraftan deneyimli öğretmenleriyle derslerine devam ederken diğer taraftan da birebir ve grup etütleri alarak konularını pekiştirirler. Bunun yanı sıra rehber öğretmenleri ve uzman psikoloğumuz yardımıyla öğrenciyle bireysel olarak çıkarılan ders çalışma programları ve bunları takip etme süreciyle öğrencinin verimli çalışması ve sürekli sınava adapte olması sağlanmaktadır.
Gazikent Eğitim Kurumlarında verilen çalışma programları ile öğrencilerin, YKS’ye hazırlanması hedeflenmekle birlikte aynı zamanda okul derslerindeki başarı düzeylerinin ve not ortalamalarının artmasına da katkıda bulunulmaktadır.
Böylelikle Gazikent Eğitim Kurumları, öğrencinin hedeflerine rahatlıkla ulaşabileceği imkânı sistemli eğitim programıyla öğrenciye sunmaktadır.
YKS sınavına hazırlık kursumuz 11. ve 12.sınıflar ile mezun olan öğrencilerimizi kapsamaktadır.
11. SINIF
11. sınıf hem YKS öğretiminin hız kazandığı hem de TM, MF, TS gibi alanların seçildiği önemli bir yıldır. Bizler, bu önemin farkındalığıyla öğrencilerimize üniversitelerin kapılarını sonuna kadar açıyoruz. Gazikent Eğitim Kurumları bilgi ve tecrübelerini 11. Sınıf öğrencilerinin frekansında onlara aktararak başarılı bir 11. Sınıf geçirmelerini sağlarken, aynı zamanda YKS eğitiminde de aşama kaydetmesini sağlar.
12. SINIF
12. sınıfa giden öğrenciler, hem ders başarıları hem de önlerinde olan YKS sınavı ile mücadele ederken onların yanında olmaktayız. Yoğun ve oldukça stresli bir dönemde olan öğrenciler, Gazikent Eğitim Kurumlarındaki YKS kursumuza gelerek okul başarılarını yükseltmekle birlikte söz konusu sınava hazırlanmakta ve böylece mevcut problemleri ile tek başlarına değil dershanemizde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetlerimizden faydalanarak çözüme ulaşmaktadır.
12. SINIF VE MEZUN
Bu gruptaki öğrenciler yoğun bir YKS eğitimi alır. Bu amaçla Gazikent Eğitim Kurumları’nda derslere haziranda başlanır ve anlatılan konularla ilgili olarak yaz ödevlendirmeleri yapılıp tatilin daha verimli geçmesi sağlanır. Ardından Ağustos ayından itibaren ön çalışma, konu anlatım, uygulama ve pekiştirme dersleri YKS denemeleri ile desteklenip süreç tamamlanır.

Geleceğinize en iyi şekilde yön vermek istiyorsanız GAZİKENT EĞİTİM KURUMLARI olarak her zaman yanınızdayız…

online-kayit-1-1

1.052 defa okundu.