Veykab vize danışmanlık hizmetleri

isbirligiic

Vize Hizmetleri

Seyahat Planınız Hazırsa, Sıra Vizede!

GENEL BİLGİ

İngiltere ve Birleşik Krallık’ı ziyaret etmeyi, ülkeye öğrenci olarak gelmeyi, ticari faaliyetlerde bulunmayı ya da ülkede aile birleşimi gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız ilgili vizeye başvurmanız gerekir. İngiltere farklı tiplerde ve sürelerde vize çeşitleri sunar.

Veykab Danışmanlık, Türkiye ve İngiltere mevzuatına hakim uzman danışman ve avukat kadrosuyla başvurunuzu ilk elden ve mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirir; tüm hazırlık ve başvuru işlemlerini sizin adınıza yönetir. İngiltere mevzuatındaki gelişmeleri, Londra’daki hukuk firması sayesinde Birleşik Krallık Vize ve Göç İdaresi rejimi yönetmeliğini yakından takip eder ve size en güncel bilgilerle en doğru hizmeti verir.

Veykab Danışmanlık, başvuru sonrasında da sizin yanınızda olmayı sürdürür. Başvurunuzun olumu sonuçlanması durumunda size İngiltere’deki avukatlık, resmi belge, noter, çeviri, konaklama gibi ihtiyaçlarınız için çözümler sunar.

İngilizce vizeleri kategorileri hakkında detaylı bilgi alın.

VİZE KATAGORİLERİMİZ

  • Öğrenci Vizesi
  • Aile Birleşimi Vizesi
  • Turist Vizesi
  • İşçi Vizeleri
  • Aile Ziyareti Vizesi
  • Yatıcımcı Vizesi
  • Türk İşçi Vizesi ( Ankara Antlaşması )

Ankara Antlaşması

GENEL BİLGİ

Türk vatandaşlarına girişimci olarak İngiltere’de iş kurma hakkı veren Ankara Antlaşması (ECAA 2) vizesiyle, İngiltere’de uzmanlığınızla ilgili bir alanda şahıs veya limited şirket kurarak çalışabilir ya da hali hazırda faaliyette olan bir şirkete ortak olabilirsiniz. Ankara Anlaşması vizesiyle 4 yıllık ticari faaliyetiniz sonunda Birleşik Krallık’ta süresiz oturum hakki kazanmanız da mümkün!

Veykab Danışmanlık, Veykab Solicitors işbirliğiyle Türkiye ve İngiltere mevzuatına hakim uzman avukat ve danışman kadrosundan da aldığı güçle; tüm başvuru süreçlerinizi en başarılı şekilde yönetir. Londra’da faaliyet gösteren ve birçok başarılı projeye imza atmış olan Veykab Solicitors desteğiyle; İngiltere göçmenlik mevzuatındaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve güncel bilgilere en uygun stratejileri belirleyip başvuru süreçlerini yönlendiriyoruz.

Veykab Danışmanlık, başvuru sonrasında da sizin yanınızda olmayı sürdürür. Başvurunuzun olumu sonuçlanması sonrasında İngiltere’deki avukatlık, resmi belge, noter, çeviri, ev kiralama ve geçici konaklama gibi ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri sunar.

İngiltere’de yeni bir hayata adım atmak ve detaylı bilgi edinebilmek için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

Dil Okulları & Eğitim

Gazikent Eğitim Kurumları İş Birliği İle Almanca , İngilizce , Arapça Kurslarıyla Dil Öğretiyoruz.

 

269 defa okundu.