İngilizce A1 Kursu ( Aile Birleşimi )

İngilizce A1 Kursu ( Aile Birleşimi )

Eğitimlerimize katılan tüm adaylarımızın, sınav kayıt ve danışmanlıkları ücretsiz yapılmaktadır.

Özellikle “Aile Birleşimi” ve “İngilizce” sınavları konusunda uzun yıllar tecrübeye sahip GAZİKENT YABANCI DİLLER KURSU, uzman ve deneyimli kadrosuyla “İngiltere Vize ve Göç Dairesi” tarafından yapılan son düzenlemeyle tüm ülkelerde uygulanacak IELTS sınavlarına yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetini sunmaktadır.

İngiltere Aile Birleşimi A1” sınavını talep eden adayların öğrenme ve anlama kabiliyetlerine en uygun metotlarla eğitim sunan Gazikent Yabancı Diller Kursu, kısa zamanda ve en etkili şekilde sınavda başarılı olabilmeniz için sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Yaklaşık 4 yıldır İngiltere Aile Birleşimi Sınavları’na yönelik kurs hizmeti sunan kurumumuz edindiği tecrübe ve başarılarımızdan kaynaklanan haklı özgüven ile sorunsuz bir şekilde katılımcılarımızı desteklemektedir.

İngiltere Aile Birleşimi A1 sınavlarını talep eden adayların sınavı başarıyla geçebilmeleri için ihtiyaç duydukları eğitimin farkındayız. Her adayın öğrenme durumu ve olası öğrenme güçlükleri de göz önünde tutularak sosyal ve psikolojik yapılarını dikkate alarak kişiye özel eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Eğitim ve danışmanlık hizmetimizi alan tüm adayların sınav işlemleri Gazikent Yabancı Diller Kursu’muz tarafından özveriyle takip edilmektedir.

Aile Birleşimi ile İngiltere’ye gitmek isteyen değerli adaylarımız talep ettikleri gün ve saatlerde kurs alma imkanına sahiptir. Sınav geçme garantisi ve bire bir özel derslerle sınava hazırlık süreniz 1 aya kadar düşmektedir. Sınıflarımız en fazla 6 kişiden oluşmaktadır. Sizlere en uygun öğrenme ortamını sunmak adına tam donanımlı dersliklerimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Böylece her kursuyerin bireysel öğrenimi ve kontrolü daha etkili bir şekilde sağlanmaktadır.

Gazikent Kursları olarak öğrencilerimize sadece İngilizce öğretmekle kalmayıp onları psikolojik olarak da sınava ve İngiltere’de yaşama koşullarına hazırlamaktayız. İngiltere’ye uyum süreçlerini hızlandırmak adına tecrübeli kadromuzla adaylarımızın yanındayız.

İngiltere Aile Birleşimi sınavlarına hazırlanırken;kursuyerin daha önce eğitim alıp almaması, eğitim düzeyi ve yaş farklılıkları kesinlikle bir engel oluşturmamaktadır.

Çünkü Gazikent Kursları olarak sınıflarımızı oluştururken öğrencilerin eğitim durumlarını, daha önceden eğitim alıp almadıklarını göz ününde bulunduruyor ve kursuyerimizi kendisi için en uygun sınıfa yerleştiriyoruz.

 

Aile birleşimi ile İngiltere’ye gidecekler! Sadece 2 ayda A1 İNGİLİZCE sertifikanızı GARANTİ ediyoruz!…
İngiltere’ye Giden Yol GAZİKENT’ten geçer!!

İngilizce A1 sertifikası için hiç İngilizce bilmeyenlere 60 saatlik ders programı ile biraz altyapısı olanlara ise 40 saatlik bir ders programı ile İngilizce A1 Sertifikasını GARANTİ ediyoruz!! Tamamen sınav odaklı ders vermekteyiz. Ola ki geçemediniz 2. kursumuza ÜCRETSİZ katılıyorsunuz SINAV ÜCRETİ de ödemiyorsunuz bir sonraki ayın sınavına ÜCRETSİZ giriyorsunuz. .

Gazikent ile İngiltere Aile Birleşimi Sınavına hazırlanmak artık daha kolay!
Deneyimli ve alanında uzman İngilizce öğretmenlerimiz ile İngiltere aile birleşimi İngilizce kurslarımız haftanın her günü Gazikent Eğitim kurumları 26 yldır gaziantep ‘te İngilizce öğretmeye devam ediyor. İngiltere Aile Birleşimi vizesine başvuracak olan adayların katılması zorunlu olan A1 (başlangıç) düzeyindeki İngilizce sınavları Konsolosluk onaylı ilk ve tek yetkili sınav merkezimiz olan Gazikent Sınav Merkezinde yapılmaktadır. Gazikent ile sizleri katılmanız zorunlu olan İngilizce sınavına hazırlıyoruz. %100 başarı garantisi ile çalışan Gazikent ’te alacağınız İngilizce eğitimi sonrasında, İngilizce bilginiz istenilen düzeye ulaşacak aynı zamanda da İngiltere aile birleşimi sınavında başarılı olarak sertifikanızı almış olacaksınız.

Gazikent ’te katılacağınız İngilizce kursları birebir özel dersler ya da grup eğitimlerinden oluşmaktadır.

Birebir özel dersler, haftanın her günü Gazikent kursunda
devam etmektedir.

Grup dersleri ise hafta içi ve hafta sonu grupları olmak üzere ikiye ayrılıyor. Grup eğitimine katılmak isteyen adaylarımızın kendileri için uygun olan günleri belirledikten sonra kayıtlarını tamamlayabilirler. Grup eğitimine katılan adaylar ayda 30 ders eğitim almaktadır.

Ders saatleri, ders ücretleri ve daha detaylı bilgi için 0342 232 12 12 telefonla iletişime geçebilirsiniz..

 

kayitol-300x139

1.013 defa okundu.