Hakkımızda

Web Sitemize Hoşgeldiniz !

ÖZEL GAZİKENT EĞİTİM MERKEZİ ,1989 yılında;

İNGİLİZCE  kursları ile Eğitim – Öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

   * Zamanla teknolojinin sağladığı değişime dinamik yapısı ile cevap veren, eğitim alanında yaptığı projelerle ismini Gaziantep’e ve Türkiye’ye  duyuran, branşında Gaziantep’te en iyi ve en kaliteli kursiyer yetiştiren bir Özel Öğretim Kurumu haline gelmiştir.

   * 2002 yılından bu tarafa Gaziantep’te  ilk ve tek  MEB Autocad ,MEB Bilgisayarlı Muhasebe ,MEB Bilgisayar Bakım Onarım, MEB Web Tasarım, MEB Grafik, MEB Dış Ticaret, MEB Halkla İlişkiler, MEB Büro Yönetimi ve Sekreterlik Sertifikası verebilen Özel Öğretim Kurumudur.

     * Ayrıca Mimarlar Odası ve İnşaat Mühendisleri Odasıyla yaptığı protokollerle  Bilgisayar Destekli Çizim ve Tasarım Eğitimi verebilen İlk ve Tek Özel Öğretim Kurumuyuz.

 

 *Bu güne kadar mezun olmuş, önemli kurum ve kuruluşlarda çalışmakta olan binlerce kursiyerimiz ve birlikte önemli projelere imza attığımız kurum ve kuruluşlar GAZİKENT’ in\r\nen önemli referanslarıdır.

Genel Müdürümüz

AMACIMIZ :

   •  Sağlıklı  iletişim kurabilen, sorumluluk alabilen, kendine güvenli, üretken ve yaratıcı,  gelişmelere açık,  kendisi ve toplumla barışık, teknolojik gelişmeleri takip eden, öğrenmeye meraklı, Atatürk İlkeleri ve Laik Cumhuriyete  ve de Milli – Manevi değerlere sahip çıkan bireyler yetiştirerek onları birer meslek sahibi etmek veya mesleki açıdan geliştirmek.

     

    Ülkemizde istihdamın geliştirilmesine önemli katkılar yapacağına inandığımız bu çalışmanın, bu yolda yapılacak başka çalışmalara ışık tutmasını,  yeni girişimlere vesile olmasını diliyoruz.

     

  Bünyemizdeki Kuruluşlar

  Sertifikalarimiz

  2.686 defa okundu.