WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

ÖZEL GAZİKENT EĞİTİM MERKEZİ ,1989 yılında;

İNGİLİZCE  kursları ile Eğitim – Öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

   * Zamanla teknolojinin sağladığı değişime dinamik yapısı ile cevap veren, eğitim alanında yaptığı projelerle ismini Gaziantep’e ve Türkiye’ye  duyuran, branşında Gaziantep’te en iyi ve en kaliteli kursiyer yetiştiren bir Özel Öğretim Kurumu haline gelmiştir.

   * 2002 yılından bu tarafa Gaziantep’te  ilk ve tek  MEB Autocad ,MEB Bilgisayarlı Muhasebe ,MEB Bilgisayar Bakım Onarım, MEB Web Tasarım, MEB Grafik, MEB Dış Ticaret, MEB Halkla İlişkiler, MEB Büro Yönetimi ve Sekreterlik Sertifikası verebilen Özel Öğretim Kurumudur.

     * Ayrıca Mimarlar Odası ve İnşaat Mühendisleri Odasıyla yaptığı protokollerle  Bilgisayar Destekli Çizim ve Tasarım Eğitimi verebilen İlk ve Tek Özel Öğretim Kurumuyuz.

 

 *Bu güne kadar mezun olmuş, önemli kurum ve kuruluşlarda çalışmakta olan binlerce kursiyerimiz ve birlikte önemli projelere imza attığımız kurum ve kuruluşlar GAZİKENT’ in\r\nen önemli referanslarıdır.
szz

Gazişehir-Gazikent olarak kursiyerlerimize Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ışında, değer katmak, beklentilerine karşılık vermek, amaçlarını gerçekleştirme yolunda iyi bir rehber olmak, eğitim sonuna kadar öğrencilerimizin yanında olmak, kalitede, hizmette, öğrenci ilişkilerimizde,en iyi olmak, sürekli gelişerek kursiyerlerimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine yardımcı olmak, eğitim, sanayi, toplum iş birliğini sağlayarak iş imkanlarını arttırmak, bilgiyi hayata dönüştürerek yaşam boyu eğitim ve gelişim sürecine katkıda bulunmak temel amacımızdır.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Kuruluşlarımız